- FURY

Цена
€139 00 / 271 86 лв
с ДДС
В Наличност
Геймърският стол Fury Avenger XL е перфектната комбинация от ненадминат комфорт и изключителна структурна издръжливост.
Той има ергономична конструкция, която осигурява правилно разпределение на вашето тегло по време на игра и издържа до 150 кг.Седалката му е покрита с висококачествен, издръжлив дишащ материал, който е комбиниран с детайли от еко кожа.Те ви осигуряват отлична издръжливост при употреба, както и перфектен гейминг стил.Fury Avenger XL има уникален външен вид с черна еко кожа и бели детайли, а спортният му динамичен силует ви гарантира, че ще изпъкнете с гейминг стила си във всяка игрова ситуация.Този стол има иновативен механизъм, който ви позволява да заключвате ъгъла на стола във всяка позиция.Подлакътниците на стола имат удобна и мека подплата, която поддържа раменете ви в удобна позиция по време на дългите ви гейминг маратони.Fury Avenger XL има горна и долна възглавница.Долната възглавница поддържа лумбалната зона на гръбначния ви стълб, а горната възглавница се грижи за комфорта ви и правилната ви поза по време на игра.Този стол има специални гумирани колелца, които ви гарантират максимална подвижност без притеснение от надраскване на пода.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Максимално натоварване, кг | 150 kg |
| Регулиране на височина | Seat height: 126 - 136 cm, Adjustable seat height:46.5 - 56.5 cm |
| Ширина на седалката | 37 cm |
| Дълбочина на седалката | 50 cm |
| Височина на облегалката | 84 cm; Backrest width: 55 cm |
| Регулируеми подлакътници | - |
| Заключващ механизъм на облегалката | Avenger XL is equipped with an advanced mechanism that allows you to lock the angle of the chair in any position |
| Наклон | Adjust the inclination of the backrest, get ready to fight and hit your opponent with even more power |
| Люлеещ механизъм | - |
| Газов амортисьор | Avenger XL has been equipped with a high quality, class 3 gas lift that supports up to 150 kg of static load, making the structure reliable, stable and comfortable for a long time |
| Ергономичен дизайн | The basis of the Avenger XL model is a strong and ergonomic design that guarantees high durability and comfort |
| Регулируеми възглавници | Two pillows, upper and lower - The task of the lower one is to support the spine in the lumbar. The second pillow under the head is supposed to help maintain the correct position, but at the same time provide convenience and comfort during everyday use |
| Подсветка | - |
| Материал | Seat upholstery is made of high quality breathable material with white accents and carbon-style eco-leather |
| Цвят | Black/White |
| Тегло, kg | 15.8 kg |
| Други | Fury Avenger XL has special rubberized wheels that glide on any floor smoothly and quietly, protecting surfaces from scratching |
| Приложение | за забавление и игри |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Максимално натоварване, кг | 150 |
| Максимално натоварване, кг | 150 |
| Регулиране на височина | Да |
| Регулиране на височина | Да |
| Регулируеми подлакътници | Не |
| Регулируеми подлакътници | Не |
| Заключващ механизъм на облегалката | Да |
| Заключващ механизъм на облегалката | Да |
| Наклон | Да |
| Наклон | Да |
| Люлеещ механизъм | Не |
| Люлеещ механизъм | Не |
| Газов амортисьор | Да |
| Газов амортисьор | Да |
| Ергономичен дизайн | Да |
| Ергономичен дизайн | Да |
| Регулируеми възглавници | Да |
| Регулируеми възглавници | Да |
| Подсветка | Не |
| Подсветка | Не |
| Цвят | Blue |
| Цвят | Blue |
| Подкатегория | Геймърски столове |
| Приложение | за забавление и игри |
| Приложение | за забавление и игри |
| Подкатегория | Геймърски столове |
| Тегло | 19.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тапицерия | PU кожа |
| Максимално натоварване (kg) | 150 |
| Регулируеми подлакътници | 4D |
| Ъгъл на накланяне (°) | 180° |
| Цвят | Бял |
| Материал на основата | Алуминий |
| Лумбална опора | Възглавница |
| Облегалка за глава | Възглавница |
| Поставка за крака | Не |
| Люлееща функция | Да |
| Широчина на седалката (cm) | 54 cm |
| Клас на газ-патрон | Клас 4 |
| Тегло | 19.00кг |
Стол Fury Gaming Chair Avenger XL, Бял
Изживейте върховен комфорт и стил с гейминг стола Fury Avenger XL в бяло. Проектиран за дълги гейминг сесии, този стол съчетава здрава метална рамка с мека PU кожа и синхронизиран механизъм за накланяне, осигурявайки максимална релаксация.
Ключови Предимства
- Премиум комфорт — Високоплътна пяна и широка седалка осигуряват изключителна подкрепа при продължителна употреба.
- Регулируеми подлакътници — 4D подлакътници позволяват персонализиране на височина, ширина, ъгъл и дълбочина за перфектна ергономия.
- Пълно накланяне — Облегалката се накланя до 180°, позволявайки ви да лежите плоски за почивка или дрямка.
- Здрава конструкция — Алуминиева основа и газ-патрон клас 4 осигуряват издръжливост и стабилност до 150 кг.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тапицерия | PU кожа |
| Максимално натоварване | 150 kg |
| Регулируеми подлакътници | 4D |
| Ъгъл на накланяне | 180° |
| Цвят | Бял |
| Материал на основата | Алуминий |
| Лумбална опора | Възглавница |
| Облегалка за глава | Възглавница |
| Поставка за крака | Не |
| Люлееща функция | Да |
| Широчина на седалката | 54 cm |
| Клас на газ-патрон | Клас 4 |
Какво има в кутията
- Гейминг стол
- Лумбална възглавница
- Възглавница за глава
- Комплект за сглобяване и инструкции
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.
















